Služby

Kozmetika

Dodajte vašej pokožke jas a vašej tvári úsmev. Vyberte si z balíčkov kozmetických ošetrení, vďaka ktorým dosiahnete pevnejšiu, čistejšiu, hladšiu a krajšiu pleť. Kozmetika je starostlivosť o zachovanie telesnej krásy, resp. odstránenie jej nedostatkov na vedeckom podklade.

Lymfodrenáž

Lymfatická masáž predstavuje rokmi overenú metódu, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém a funguje predovšetkým ako prevencia a liečba celulitídy. Spriechodňuje povrchové lymfatické cievy a napomáha tak odtoku odpadových látok, tukov a toxínov. Pre viditeľnosť výsledku je potrebné absolvovať 10 procedúr.

Maderoterapia

Maderoterapia je unikátna masážna metóda, ktorá vznikla pred viac než sto rokmi v Južnej Amerike. Počas ošetrenia budú vaše problematické miesta masírované špeciálne navrhnutými drevenými valčekmi, ktoré rozprúdia váš lymfatický systém a doslova „rozložia“ celulitídu. Terapia okrem toho vypína pokožku, tvaruje postavu, zbavuje telo nadbytočnej vody a zmierňuje opuchy.

Brazílska maderoterapia

V tomto ošetrení je zahrnutá aj lymfatická manuálna masáž a aplikácia spevňovacieho krému. Okrem masáže drevenými valcami vás čaká aj masáž zvoncami, ktoré sú typické pre brazílsku maderoterapiu. Táto technika vychádza zo zachytávania vnútornej celulitídy smerom na povrch pomocou vákua. Spolu so sériou ručných masážnych ťahov dochádza k redukcii a odstraňovaniu celulitídy.

Základné ošetrenie

Základné ošetrenie pleti aj s masážou. Ošetrenie prispôsobime konkrétnemu typu pleti a stavu pokožky.Toto ošetrenie je vstupným ošetrením pri prvom stretnutí s kozmetikou D.R.Belter.

Hydratačné ošetrenie

Profesionálne kozmetické ošetrenie pre smädnú, matnú pleť spája inovatívnu funkčnosť a relaxáciu. Hydratácia pleti dodá vašej pokožke hebkosť a žiarivosť bez nepríjemného pnutia.

Anti-Age

Anti-aging ošetrenie zrelej pleti, vhodné nad 30rokov. Toto ošetrenie má vďaka unikatnému zloženiu séra a ampulky revitalizačný a anti-agingový efekt. Na konci ošetrenia si vypíname pleť galvanickou žehličkou. Po tomto ošetrení sú vyhladené mimické ale aj hlboké vrásky.

Caviar Anti-Age ošetrenie

"Elixír života" pre zrelú a unavenú pleť.Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti okrem aknóznej.Je to luxusné ošetrenie, pri ktorom sa používajú prípravky s výťažkom z kaviáru. Kaviár vyrovnáva všetky metabolické deficity kože, redukuje vrásky a zabraňuje tvorbe nových.

Hĺbkové čistenie pleti

Po naparení pleti prístrojom si pleť dôkladne vyčistíme. Hĺbkové čistenie pleti prebieha manuálne, prípadne pleť dočisťujeme skinscrubberom. Len pravidelným čistením získate zdravú a čistú pokožku.

Akné program

V podstate je to to isté ošetrenie ako hĺbkové čistenie, akurát pri tomto ošetrení sa robí aj 20 minútová masáž tváre a dekoltu. Pozor! Pri aknóznej pleti sa masáž tváre nevykonáva

Galvanizácia prístrojová

Galvanizácia je profesionálna procedúra s maximálnym liftingovým účinkom. Spočíva v používaní galvanických elektród na povrchu pokožky a využíva účinky jednosmerného prúdu na hĺbkovú výživu pokožky. Je tak jedným z najlepších spôsobov ako si môžete svoju pleť udržať vo forme a to aj bez chirurgického zákroku.

Masáž tváre a dekoltu

Má priaznivý účinok na pleť, spomaluje proces starnutia a dodá pleti sviežosť a mladistvý vzhľad. Masážou podporíme regeneráciu a pružnosť pokožky, zásadne tak znížime napätie v tvári.

Mezoterapia

Je unikátna, rokmi osvedčená anti-agingová procedúra, ktorou obnovujeme strácajúcu sa výživu, hydratáciu a elasticitu kože a pleti, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzľad, podporuje tvorbu kolagénu, okamžite pleť obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje. Odporúčame 3 až 5 procedúr pre absolútnu viditeľnosť.

Chemický peeling

Chemický peeling s ovocnými AHA kyselinami je osvedčená, prírodná a efektívna metóda pre úspešné ošetrenie problematickej, slnkom poškodenej a zrelej pleti. AHA chemický peeling má rýchle, dlhodobé a úžasné výsledky.

Mikrodermabrázia

Patrí medzi najcilenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Jedno sedenie trvá necelú hodinu. Opakovanými sedeniami môžete bojovať proti stárnutiu pleti, vráskam, pórom a zvýšiť účinnosť lokálnej starostlivosti o pleť.

Vivacell ošetrenie

Toto ošetrenie využíva jedinečnú schopnosť rastlín podporiť žívotný potenciál pokožky a jej oslňujúcu krásu. Má ochranné a regeneračné schopnosti. Ampulka obsahuje extrakt zo semien granátového jablka a celé bunky karotky s provitamínom A - výslekom je zdravá a prežiarená pokožka

Rádiofrekvencia tváre

Je ideálne riešenie pre tých, čo sa trápia s ochabnutou pokožkou tváre, krku alebo dekoltu a pretých, ktorý chcú zmierniť vrásky, zlepšiť vzhľad a pevnosť pokožky a to bez použitia invazívných metód.

Ošetrenie Lifting Luxury

Ošetrenie má silný liftingový efekt. Pleť je po ňom krásne vypnutá a pôsobí mladistvo a sviežo. Toto ošetrenie je vhodné pre každý typ pleti, okrem aknóznej. Pri tomto ošetrení sa robia dva typy masáže - klasická a banková masáž tváre.

Hydroabrázia ošetrenie

Hydroabrázia je inovatívna metóda, ktorá je novinkou na trhu kozmetických techník. Ošetrenie kombinuje tri metódy: hydroabráziu, rádiofrekvenciu a ultrazvuk. Použitie technológie hydrogenácie vody vám ponúka možnosť, nielen očistenia pokožky, ale aj spomalenie procesov stárnutia.

Depilácia voskom Ital Wax

Filmwax je špeciálny vosk na depiláciu, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtlou vo veľmi tenkej vrstve, strháva sa bez stripov. Po a pred depiláciou používame preddepilačné a podepilačné prípravky.

Úprava a farbenie obočia a mihalníc

Farbenie obočia a rias vám môže ušetriť veľa času, najmä pokiaľ sa každý deň malujete. Ide o určitú formu permanentného make-upu, ktorý vám vydrží niekoľko týždňov a vy si tak nemusíte malovať ani mihalnice, ani obočie a chodiť prakticky bez líčenia.

Lash lifting

Táto extrémne účinná profesionálna kúra vaše mihalnice nádherne vytočí po dobu 4–6 týždňov. Botoxové sérum vyživí riasy do hĺbky a keratínom ich zafarbí pre maximálne zvýraznenie. Kombinácia kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, vitamínu E a ricínu je ideálnym riešením aj pre ženy, ktorým predlžovanie umelými mihalnicami nevyhovuje alebo sú alergické na používané lepidlá. 

Laminácia obočia

Dokonalý vzhľad obočia dosiahnete bezbolestnou procedúrou vo forme laminácie, ktorá vám zaručí okamžitý výsledok. Vďaka nej sa zvýrazní prirodzený tvar, intenzita a farba chĺpkov. Okrem toho podporí tiež ich kvalitu a rast. Je vhodná pre každého s hustým, tenkým i nesúmerným obočím.

Volume mihalnice

Najobľubenejšou metódou posledných rokov je objemové predlžovanie. To znamená, že sa na jednú prírodnú mihalnicu nalepí niekoľko ultra tenkých mihalníc, ktoré tvoria malé vejáriky. Aplikácia týchto mihalníc trvá približne 90 - 120 min., záleží od hustoty mihalníc.

Classic mihalnice

Pod starým názvom 3D mihalnice. Toto je najčastejší názov v oblasti predĺžovania rias. Dnes nazývané aj 1D technikou, pretože na jednu riasu sa nalepí jedna umelá riasa. Zvýraznite a rozjasnite svoj pohľad so syntetickými mihalnicami. Váš pohľad tým ostane krásny, zvodný, ale zároveň veľmi prirodzený. Dĺžka aplikácie je 90 min.

Kontaktujte nás